Výstava ForArch 2015 v Prahe

Drevené svietidlá na ForArch 2015 v Prahe
Česká premiéra drevených svietidiel značky TRILUM na českom stavebnom veľtrhu ForArch 2015 v Prahe.

 
V našej expozícii boli vystavené novinky v podobe kruhového svietidla woodLED ROUND 900 v lukratívnom prevedení Palisander Santos a už známy štvorcový variant dreveného svietidla woodLED SQUARE 900 v modernom svetlom dube. Českým klientom sme predviedli kvalitné svetlo s modernou reguláciou vhodnou pre akýkoľvek typ inteligentnej inštalácie. Je to návrat k prírode zo zachovaním všetkých detailov štruktúry dreva a jeho rôznorodosti.

 
Výstavný stánok sme realizovali už tradične s partnerskou firmou DryCon ako spoľahlivý dodávateľ sadrokrtónov a sadrokartónových prefabrikátov EasyBoard. Pri tejto príležitosti sme odprezentovali kombináciu SDK prefabrikátov s líniovým LED osvetlením v podobe zapustených ALU profilov. Výsledkom bolo elegantné, na detail dokonalé riešenie osvetlenia. Použitím len 7mm hliníkovej lišty v zafrézovanej drážke sme otvorili nové riešenia elegantného a subtílneho LED osvetlenia. Na pohľad trochu nedôveryhodné riešenie, s obavou slabej intenzity, ale výsledok len dokazuje úplny opak a to kvalitnejšie a priestorovo homogénnejšie svetlo ako pri klasických svietidlách. Dôkazom sú početné realizácie a spokojný zákazníci.

[display-posts id=“6547,6382,“ image_size=“thumbnail“ include_excerpt=“true“ excerpt_size=100 wrapper=“ul“ title=“POUŽITÉ V PROJEKTOCH“]