+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Výroba výnimočných svietidiel unikátnych tvarov a vyhotovení. Ponúkame jedinečné ručne vyrábané lampy z rôznych materiálov ako napríklad z drevenej dýhy, smrekového masívu, sadry, kartóny, skla, textílií a iných. Každý kus je originál z rúk šikovných majstrov a architektov.

Líniové LED svietidlá šijeme na mieru osvetľovanému priestoru. Spolu so zákazníkom navrhneme rozmiestnenie jednotlivých svetelných línií a objektov v priestore a na základe účelu, pre ktorý je priestor určený navrhneme LED moduly a príslušenstvo. Takto docielime správne osvetlenie priestoru a zároveň dizajnové riešenie.

Na mieru inštalované stropy s imitáciou nočnej oblohy – hviezdne nebo. Inštalácia pozostáva z montáže sadrokartónu, inštalácie optických vlákien a LED projektorov s ovládaním a následné vymaľovanie.

Svietidlá z optických vlákien rôznych tvarov a veľkostí.

Dekoračné osvetlenie podláh, stien, záhrad a bazénov s využitím optických vlákien. Výroba zapustených a prisadených sadrových svietidiel rôznych tvarov a veľkostí. Svetelné stropy s farebným alebo bielym LED podsvietením z napínaných fólií. Jedinečné a veľmi homogénne osvetlenie celej miestnosti. Svieti Vám buď celý strop, prípadne aj steny. Vytvoríme pre Vás svietidlá rôznych tvarov a farieb. Fóliu je možné aj potlačiť akýmkoľvek obrazom, čím môžeme imitovať napríklad dennú oblohu, brandmark spoločnosti, či rôzne obrazy a podobne.

Z fólie je možné vytvoriť napríklad vlnitý podsvietený strop, či oblý svietiaci stĺp, alebo svietiace kvádre pripevnené na strop a mnohé iné tvary.