+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Navrhneme najvhodnejšie riešenie osvetlenia

Ak si neviete rady s výberom svietidiel, voľbou technológie či výkonu a počtu svetelných bodov, radi Vám navrhneme najvhodnejšie riešenie osvetlenia, ktoré bude v čo možno najviac zodpovedať Vašim predstavám. Vyberieme pre Vás adekvátne svietidlá a systémy riadenia či už s prihliadnutím na cenu, efektivitu, jednoduchosť, či unikátny dizajn.

Hospodárnosť, vplyv na životné prostredie a dizajn

Vo svetelných projektoch sa zameriavame predovšetkým na efektivitu návrhu. To znamená, že prioritou projektu je jeho hospodárna prevádzka s priaznivým vplyvom na životné prostredie (či už samotnou úsporou energií, ako aj výberom materiálov). Najväčšou výhodou našich svietidiel i samotných návrhov je ich nízka spotreba elektrickej energie, extrémne dlhá doba prevádzky (životnosť) a ich dizajn. Svetlo je neoddeliteľnou súčasťou našich životov, tak prečo mu nevenovať viac pozornosti ako je zvykom. Prispejeme tým k skvalitneniu nášho okolia, čím priaznivo vplývame na našu psychickú pohodu i na prostredie okolo nás.

2D a 3D vizualizácie projektov osvetlenia interiéru na základe predstáv a podkladov od zákazníka či architekta. Pri návrhu používame software Dialux a Relux pre výpočet parametrov osvetlenia, ktorý nám umožňuje vypočítať parametre budúcej osvetľovacej sústavy. Výpočtom sa projektant uistí, či daná sústava bude spĺňať hygienickú normu pre osvetlenie pracovných priestorov či predstavu klienta.

Pri renovácii osvetlenia Vám vieme zaručiť pri prechode na LED technológiu rovnakú, prípadne vyššiu intenzitu osvetľovaných priestorov. S našimi technikmi je možné dohodnúť meranie súčasného stavu osvetlenia, následne na základe výpočtového programu navrhneme najvhodnejšiu náhradu zastaraných svietidiel a po montáži vykonáme potvrdzujúce meranie.

Zákazník má možnosť nahliadnuť do svojej budúcej stavby (bytu, kancelárie, obchodu či záhrady) a urobiť si vernú predstavu pred samotnou realizáciou, čo umožňuje aj vyhnutiu sa mnohým nechceným problémom objavujúcim sa až v dokončenom projekte.

Navrhnuté LED riešenia Vám s radosťou prevedieme z papiera až k Vášmu vypínaču. Naše skúsenosti s technológiami LED budú vašou istotou pre bezchybne pracujúci systém moderného osvetlenia.