+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Navrhujeme a realizujeme inteligentné riadenie osvetlenie i komplexné riadenie domácností a budov.

Pri osvetlení sa špecializujeme na riadiace systémy na báze DALI a DMX ako sú HELVAR, LUNATONE a LOXONE.

Inteligentné domácnosti realizujeme prevažne systémom domácej automatizácie LOXONE.

LOXONE

Loxone je jednoduché riešenie pre inteligentné ovládanie a automatizáciu projektov všetkého druhu: od jednotlivých zariadení cez Šikovné domácnosti (smart home) až po rozsiahle budovy a komplexy.

Šikovný dom alebo byt s Loxone vám ušetrí 50 000 úkonov a dodá viac času pre život. Konečne domov, ktorý myslí a koná ako my. Stará sa o nás podľa sezóny, počasie a nášho životného štýlu.

Skutočne inteligentný dom zariadi sám väčšinu úkonov okolo zabezpečenia, komfortu či úspor. Pritom nám dá maximum kontroly a nenaruší súkromie.

Inteligentné osvetlenie

Svetlo výrazne ovplyvňuje orientáciu a estetiku, ale má zároveň výrazný vplyv na naše zdravie, náladu a
produktivitu.Správna voľba svetelného zdroja, jeho farby a intenzity je kľúčom k úspechu. Loxone dokáže integrovať rôzne svetelné zdroje a vzájomne ich kombinovať.

Napísali o nás

 

Plne automatizovaný showroom svietidiel LEDCO

 

Budova spoločnosti LEDCO bola postavená len nedávno. Už pri samotnom plánovaní sa majitelia rozhodli inštalovať inteligentný systém, ktorý im uľahčí a zároveň ušetrí množstvo času a financií. Všetky dôležité technológie v showroome, kancelárskych priestorov a sklade prevzal Loxone.

Intenzita osvetlenia a stovky svetelných prvkov na prízemí je počas dňa regulovaných automaticky. V prípade manuálnej zmeny osvetlenia, je možné v aplikácii Loxone tiež prednastaviť rozličné svetelné scény, čo uľahčuje prezentáciu svetiel zákazníkom. Jednou z nich je aj tzv. Black room, pri ktorej sa automaticky zatiahne záves a žalúzie… (čítať viac)