Lištové, bodové a drevené svietidlá Trilum na výstave NaB 2019 v Nitre | LEDCO

Radi Vás uvidíme na výstave NaB 2019 v Nitre

Ako každý rok, tak aj rok 2019 nesmie chýbať v našom kalendári výstav. Radi Vás privítame na stánku, ktorý sme tento krát trošku viac presvetlili, a ešte venovali prírodným materiálom a dekoráciám.

Predstavujeme Vám novinky z dielne slovenského výrobcu svietidiel Trilum. Nové závesné svietidlá spolu s peknými stojanovými lampami z dreva pekne vyniknú v nejedenom interiéri.
Zaujímavé novinky Vám ukážeme aj v segmente koľajnicových LED svietidiel pre obchody a domácnosti. Štýlové a malé LED reflektory na flexibilnej napájacej koľajnici vnesú do interiéru širokú škálu možností pri vytváraní rôznych svetelných scén. Osvetlenie obrazov, rôznych dekoračných predmetov a vystavovaného tovaru sa stane hračkou.
Svietidlá TRILUM Arch sú vyberané s citom pre minimalizmus a dizajn a so zanietením kritického oka svetelného profesionála.
Veľmi pekným doplnkom celej expozície bola zadná stena celá zhotovená z translucentnej fólie Barrisol. Bežne na tento spôsob realizujeme rôzne svetelné stropy. Pre podsvietenie Barrisolu sme využili našu patentovanú technológiu maticových LED modulov. Tu sme Vám chceli ukázať trochu iný spôsob dekorovania napríklad predajne. Za svetelnú fóliu sme umiestnili dekoračné rastliny, ktoré efektne vrhali tieň na pohľadovú stranu a efektne dotvárali prírodného ducha celej expozície.
Za pomoc pri výstavbe stánku a vytváraní rôznych sadrokartónových prvkov ďakujeme spoločnosti EasyBoard. Podsvietené kruhy z frézovaných sadrokartónových platní využitím CNC technológie, či rôzne tvarové prvky a znížené stropy sú pre nich hračkou.