+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Výstava Dominika Cibulková

LEDCO pre Vás osvetlilo výstavu o slovenskej tenistke Dominike Cibulkovej. Ako prvá slovenka v histórii sa prebojovala do finále Australian Open v Melbourne. Keďže má za sebou ďalšie úspechy v turnaji WTA v Acapulcu, v Moskve a v Stanforde, právom sa umiestnila v ankete Športovec roka 2014 na 3 mieste.

  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2015

Slovenská tenistka ukázala podrobne svoj život športovkyne od útleho detstva až po súčasnosť. Medzi exponáty patrili bábiky, výsledky zo základnej školy až po úspechy v Austrália Open.

Výstava bola sprístupnená v bratislavskom obchodnom centre Eurovea, v časti Eurovea Expo pri vstupe do kina na 1 poschodí. Otvorená bola každý deň od 11.00 do 19.00 až do 28.2.2015.

Naša spoločnosť mala tú česť ako reklamný partner osvetliť jej dôležité životné momenty, čo dopomohlo ešte viac zvýrazniť jej nemalé úspechy. V prevažnej miere sme využili LED pásy v kombinácii s vhodným ALU profilom. V niektorých vitrínkach bolo účelovo vložená LED bodovky aby vynikli vystavené predmety vďaka jasnému bodovému svetlu.

V projekte použité