+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Unikátne svietidlo do zasadačky

Veľkou výzvou a zároveň potešením pre nás bolo navrhnúť a zrealizovať projekt osvetlenia kancelárie spoločnosti dodávajúcej komponenty pre letecký priemysel. Obrovské nadšenie letectvom majiteľ prezentuje nie len svojou kvalitnou prácou ale snaží sa zladiť i každý kút svojej spoločnosti s jeho snom.

  • Návrh svietidla: LEDCO s.r.o.
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2016

Preto sme sa snažili navrhnúť svietidlá pripomínajúce hrubú kostru krídla lietadla. Svietidlá sú vyrobené z dreva a v nosníkoch sú osadené účinné LED moduly zaručujúce kvalitné a dostatočné osvetlenie kancelárskeho stola v zasadacej miestnosti.

Zároveň pre vyniknutie svietidiel a dotvorenie leteckej tematiky sme na celý strop konferenčnej miestnosti použili plastickú svietiacu fóliu Barrisol, ktorá je potlačená motívom leteckých súbojov. Celý strop je podsvietený špeciálnymi patentovanými LED modulmi navrhnutými pre podsvietenie Barrisolových stropov. Celá inštalácia má možnosť regulácie jasu a tým ladiť svetelné podmienky presne na priebeh rokovania. Znížiť jas v prípade premietania pomocou projektora, alebo zvýšiť intenzitu pre čítanie či písanie poznámok, alebo skúmanie vyrobených vzoriek a podobne.

V projekte použité