+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Osvetlenie administratívnej budovy

Požiadavkou bolo osvetliť administratívne priestory podľa technických požiadaviek s dôrazom na jednoduchosť a moderné línie. Súčasťou boli samozrejme aj svetelno-technické výpočty ktoré sú nevyhnutnosťou pre pracoviská.

  • Projekt: LEDCO s.r.o.
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2019

Pri osvetlení kancelárskych a všeobecných priestorov administratívnej budovy sa nám ideálne hodili LED lineárne svietidlá vyrobené na mieru. Veľkou výhodou týchto svietidiel je ich dĺžka a svetelný výkon vhodne nastavený na rozmery a účel daného priestoru. Na chodbách, v zasadacích miestnostiach a kanceláriách sme využívali takmer 4m dlhé LED línie osadené značkovými Osram LED modulmi a napájacími zdrojmi s vysokou účinnosťou, dobré kvalitatívne parametre osvetlenia a dlhú životnosť. Vo všeobecných priestoroch ako sú chodby, schodištia a kuchynky sme využili strohé minimalistické LED svietidlá hranatého tvaru, ktoré celkom vkusne doplnili líniové svietidlá a dostatočne osvetlili daný priestor.

Do exteriéru sme osadili elegantné kruhové svietidlá v antracitovej farbe ktoré pekne kontrastujú s bledou fasádou a zároveň ladia s okenným rámom a tmavým obkladom na fasáde.

V projekte použité