+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Nočné osvetlenie záhrady

Projekt návrhu a realizácie osvetlenia exteriéru a záhrady moderného rodinného domu. Pri osvetlení vonkajších priestorov sme využili moderné a úsporné LED svietidlá s dôrazom na minimalistický štýl celého priestoru.

  • Návrh: LEDCO s.r.o.
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2019

Výberom antracitovej farby svietidiel sme vytvoril kontrast s bielym pozadím múrikov a tým sme nechali vyniknúť svietidlá ako určitý dizajnový prvok exteriéru. Pre nasvietenie prístupových komunikácií sme použili LED stĺpikové svietidlá nižšej výšky spolu s nástennými svietidlami v oblasti schodiska a na fasáde. Ako zaujímavý a efektný doplnok záhradného osvetlenia sme použili zápustné zemné LED svietidlá, ktorými sme nasvietili stromčeky lemujúce pozemok.

V odľahlých kútoch pozemku sme pre jednoduchosť riešenia umiestnili LED svetelné gule rôznych veľkostí. Okrem svietiacich gúľ sme nasvietili aj jazierko so stromom a mostíkom záhradnými svietidlami, ktoré vkusne dotvárajú večernú atmosféru. Pre podsvietenie mostíka sme využili na mieru vyrábané LED profily s vodotesne zaliatym LED pásom pre možnosť použitia v exteriéri.

V projekte použité