Covid 19

Vážení zákazníci, naďalej pracujeme na 100% 🙂 Naše spoločné stretnutia môžeme absolvovať online, alebo aj priamo u nás na showroome. Pri návšteve platia všetky hygienické nariadenia a vstup je dovolený len s chránenými dýchacími cestami.
Využite taktiež bezpečný nákup z pohodlia domova cez náš internetový obchod.

+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Moderný dom s moderným LED osvetlením

Ďalší v poradí z moderných domčekov, kde sme dostali do zadania komplet návrh, s dodávkou a inštaláciou osvetlenia. Investori si potrpeli na minimalizmus a bezrámikové bodové LED svietidlá, z čoho nám už na začiatku vyplývala úzka spolupráca s firmou ktorá realizovala sadrokartónové stropy. Telo bodového svietidla je vyrobené s prefabrikovanej sádry, čo uľahčuje nadpojenie sadrokartónový strop. Spoje je potrebné pretmeliť, vybrúsiť a následne namalovať. Do vnútra sme potom vložili kvalitnu LED náhradu - retrofit. Centrálne svietidlo v obývačke si klient vyhliadol priamo na jednej z našich výstav a od začiatku projektu sme s ním počítali. Vzhľadom k veľkosti priestoru sme spoločne vybrali woodLED Square 900, ktorý má vhodnú veľkosť, ale aj svetelný výkon. V chodbách sme pokračovali v moderných líniach s LED ALU profilom pozdĺž celého priestoru. Do izieb sme taktiež vybrali svietidlá s bezrámikovou technológiou, tzv trimless svietidlá.

  • Návrh: LEDCO s.r.o.
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2016
woodLED v obývačke, Trilum, woodLED SQUARE 900, led v strope, bodovky v obývačke woodLED v obývačke, Trilum, woodLED SQUARE 900, led v strope, bodovky v obývačke luster nad jedálňou, závesné svietidlo, žiarovka osvetlenie nad kuchyňou, bodovky v kuchyni osvetlenie nad kuchyňou, LED bodovky v kuchyni osvetlenie nad kuchyňou, LED bodovky v kuchyni osvetlenie nad kuchyňou, LED bodovky v kuchyni, LED pás v sadrokartóne LED línia v chodbe, osvetlenie chodby LED bodovky v kúpelni, osvetlenie niky v kúpelni, LED v kúpelni sietidlo v spálni, spalňové svietidlo, podsvietenie steny v spálni

V projekte použité