+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Moderné osvetlenie v predajni nábytku

Modernizácia osvetlenia v predajni nábytku KANAPY . Po prvotnej konzultácií a zrealizovaní svetelno-technických výpočtov bolo do prevádzky navrhnuté osvetlenie prevažne z rôznych typov LED svietidiel, miestami doplnené žiarivkovými zdrojmi. Ako nosný prvok osvetlenia boli použité 6W a 9W zapustené LED svietidlá v kombinácii s LED wallwasher-mi, doplnenými o zelené podsvietenie podhľadu a farebnou kombináciou zvýraznený stredový stĺp. Farebný odtieň bol vybraný na základe používaného logo-typu uvedeného investora.

  • Architekt: KANAPY Interiér
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2013

Na osvetlenie rôznych predajných expozícií boli použité koľajnicové LED systémy s vysokou variabilitou nastavenia svetelného kužeľa. Nad predajným pultom boli navrhnuté závesné LED lampy s dizajnovou hliníkovou konštrukciou. Rôzne typy laminátových a drevených podláh sú opticky predelené hliníkovou prechodovou lištou s osadeným LED pásom a prekrytý mliečnym PVC difúzorom. Prezentácia dverí bola osviežená príjemným podsvietením pomocou zapustených LED svetiel do priestoru prechodového prahu.
Schodisková časť bola doplnená štýlovými prisadenými LED svietidlami, na priame osvetlenie častí schodov. Na zvýraznenie umeleckých diel boli použité nástenné LED lampy s možnosťou zmeny uhla nasvietenia.

V projekte použité