+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Moderné osvetlenie novootvorenej prevádzky Prengo Craft Bistro

Našou úlohou v tomto projekte bol komplexný návrh a následná realizácia osvetlenia pre novootvorenú prevádzku Prengo craft bistro v Trnave. Prengo ponúka zákazníkom predovšetkým čerstvé pekárenské výrobky a chutné pivo. Sme radi, že sme súčasťou aj takýchto nových a inovatívnych nápadov, v rámci ktorých je naša práca dôležitou súčasťou pri dotváraní celkového efektu. Prevádzka predstavuje dizajnový priestor s industriálnymi a retro prvkami, preto sme museli vybrať moderné osvetlenie, ktoré je nápadité, funkčné a dizajnovo vhodné do daného priestoru.

  • Návrh: LEDCO s.r.o.
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2021

Za najvhodnejšiu možnosť sme zvolili koľajnicové systémy LED osvetlenia značky Trilum Arch. Systémy pôsobia minimalisticky, vhodne dopĺňajú priestor a sú ideálne pre obchodné prevádzky a reštaurácie vyžadujúce variabilné nasvietenie produktov alebo priestoru. Tieto systémy disponujú viacerými prednosťami. Medzi najhlavnejšie patrí jednoduché preskupenie svietidiel, možnosť rozdelenia do viacerých spínaných okruhov a veľká dizajnová a parametrová (20W, 21W a 30W) variabilita svietidiel.

Okrem koľajnicových systémov sme navrhli aj výraznejšie moderné osvetlenie v podobe NeonFlex pásov od značky COLORS. Ich spoľahlivé napájanie zabezpečujú napájacie zdroje od značky MeanWell. Okrem toho, že sú pásy samy o sebe dizajnovým kúskom, ktorý zaručene pritiahne pozornosť zákazníka, taktiež v sebe zahŕňajú množstvo výhod. Za najväčšie prednosti NeonFlex pásov považujeme ich dĺžkovú a svetelnú variabilitu a možnosť inštalácie v horizontálnom a vertikálnom smere. Pásy sú vysoko flexibilné a je ich možné ohýbať do ľubovoľných tvarov. Taktiež disponujú ochranou IP65, špeciálnou povrchovou úpravou proti prachu a rovnomerným 360° rozptylom svetla.

Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať PRENGO CRAFT BISTRO za príjemnú spoluprácu a možnosť realizácie fotenia. Bolo nám potešením podieľať sa na tomto projekte a zároveň sme radi, že môžeme našu prácu takouto cestou zdieľať aj medzi vás, našich zákazníkov a čitateľov.

V projekte použité