+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Moderné LED osvetlenie v ambulancii

V spolupráci so spoločnosťou LIVING LIGHT, spol. s r.o. sme realizovali osvetlenie gynekologickej ambulancie. Pri rekonštrukcii ambulancie sa myslelo predovšetkým na pacientov, aby sa cítili príjemne na rozdiel od zastaraných priestorov našich zdravotníckych zariadení. Interiér bol doplnený o drevo, ktoré dodalo ambulancii kúsok domácej atmosféry.

  • Projekt: LIVING LIGHT, spol. s r.o.
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2019

Rovnako sme chceli vytvoriť príjemnú atmosféru aj kvalitným osvetlením. Veľké okná prispievajú výraznou mierou k osvetleniu interiéru. Vzhľadom na počasie a pracovnú hodinu je vždy iná požiadavka na úroveň umelého osvetlenia. Preto sme volili stmievateľné LED svietidlá pri ktorých si doktor nastaví požadovanú úroveň osvetlenia vzhľadom na dané podmienky. Napríklad pri vyšetreniach ultrazvukom potrebuje lekár v ambulancii relatívne slabú úroveň osvetlenia, ale nie tmu. Preto sa DALI stmievateľné svietidlá perfektne hodia pre tento účel.

Biele LED línie nenápadne zapadnú do čistého priestoru ambulancie a jednoduchý tvar umožňuje ich ľahké čistenie. Použité OSRAM LED moduly s vysokým indexom farebného podania a nepriame osvetlenie (smerom k stropu) len pridávajú na kvalite osvetlenia.

Ďakujeme ambulancii DECKOV s.r.o. za prejavenú dôveru.

V projekte použité