Covid 19

Vážení zákazníci, naďalej pracujeme na 100% 🙂 Naše spoločné stretnutia môžeme absolvovať online, alebo aj priamo u nás na showroome. Pri návšteve platia všetky hygienické nariadenia a vstup je dovolený len s chránenými dýchacími cestami.
Využite taktiež bezpečný nákup z pohodlia domova cez náš internetový obchod.

+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

LED osvetlenie vo wellness centre

Komplexný návrh a realizácia LED osvetlenia wellness centra určeného výhradne pre tých najmenších. Osvetlenie wellness centra s LED svietidlami s využitím farebných RGB LED svietidiel pre vytvorenie príjemnej a štýlovej atmosféry v priestoroch bazéna, oddychovej zóny a saunového sveta.

  • Návrh interiéru: Investor
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2014
RGB vo wellnesse RGB vo wellnesse LED osvietenie v parnej saune LED nad bazénom LED nad bazénom LED osvetlenie vo fínskej saune LED osvetlenie vo fínskej saune - solná stena LED osvetlenie skleneného pultu RGB podsvietenie steny Svetelný strop v šatni Barrisol v šatni Hviezdne nebo

Pre centralizované riadenie jednotlivých farebných scén je využívaný DMX protokol, čím je zaručená vysoká flexibilita a modulárnosť celého sytému. S ľahkosťou je možné systém doplniť o ďalšie prvky, preskupiť jednotlivé svetelné okruhy bez potreby výmeny súčasnej inštalácie. Svetelný strop Barrisol s LED podsvietením vytvoril príjemné a nerušivé osvetlenie v prezliekacej miestnosti.

V projekte použité