+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Interiér v prímorskom štýle

Predstavujeme Vám veľmi útulný mezonetový byt vo sviežich farbách v takzvanom prímorskom štýle. Klient si interiér navrhoval a zariaďoval sám, čo je cítiť aj pri návšteve daných priestorov, kde bola priorita útulnosť, domáckosť a rodinná pohoda. Naša spoločnosť bola nápomocná pri rozhodovaní ako osvetliť konkrétne priestory. Výsledok si myslíme, že je vkusný a veľmi štýlový.

  • Návrh: Investor
  • Realizátor: Ledco s.r.o.
  • Dátum realizácie: 2018

V počiatkoch návrhu sme riešili hlavný denný priestor, kde sme sa s klientmi zhodli na použití drevených svietidiel slovenskej značky Trilum. Tieto woodLED svietidlá vytvorili funkčné intenzívne osvetlenie s možnosťou stmievania na diaľkové ovládanie. Drevené svietidlá sme nechali vyniknúť s rovnakou dýhou aká bola vybraná pre podlahu. Pracovný priestor kuchynskej linky sme dosvetlili už osvedčeným výkonným LED pásom v ALU profile pod vrchnými skrinkami.

Ďalšou príjemnou voľbou do nastaveného konceptu bolo závesné svietidlo s drevených lamiel, kde sa ale zvolila menej nápadná biela farba. Uvedená štruktúra vkusne doplnila dizajn interiéru.

Schodisko z masívneho dubu si pýtalo zachovať prírodnosť aj vo svietidlách, kde sa vybrali bodové LED svietidlá woodLED Spot s možnosťou naklopenia. Drevená dýha sa taktiež prispôsobila farebnosti schodiska. Pre nočný pohyb rodiny sa doplnili schodiskové svietidlá na stena, s čím sa vytvorilo nočné orientačné svetlo.

Kontinuita sa zachovala aj v izbe, kde sa taktiež inštalovalo drevené svietidlo s priemerom 600mm a s povrchovou úpravou dub svetlý. V detskej izbe s originálnym na mieru vyrobeným nábytkom sme taktiež dodali na mieru vyrobené svietidlo v štýle kormidla. To následne vkusne doplnilo veľmi na detail vyšperkovanú detskú izbu v námornom štýle, kde sa je radosť určite hrať. Aj my sme si spomenuli na naše detské sny, ako sme si predstavovali naše izby.

V projekte použité