V PIATOK 20.5.2022 JE PREVÁDZKA OTVORENÁ Z TECHNICKÝCH PRÍČIN LEN DO 12:00.
+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

COLORS – lineárne osvetlenie

Séria 360° osvetlenia NeonFlex NNR25 využíva inovatívnu technológiu na dosiahnutie 360-stupňového uhla vyžarovania svetla bez tmavej oblasti alebo mŕtveho bodu. Pružný materiál, vybavený systémovým aplikačným riešením, ho predurčuje k ľubovoľnému kreatívny dizajnu. Môžete ťahať dlhé krivky, rovné línie, rozne zavesené kúsky či dopĺňať do drevených lamiel či iných prvkov interiéru.Ideálny partner vo vašom dizajne a […]

Zobraziť novinku

Opäť na veľtrhu Nábytok a Bývanie 2022

S radosťou Vám chceme oznámiť, že po troch rokoch sa opäť vraciame na pre nás najvýznamnejší veľtrh na Slovensku Nábytok a Bývanie 2022.

Zobraziť novinku

Variabilný koľajnicový osvetľovací systém

T-line je energeticky efektívny a nenáročný na údržbu. Ľahko sa inštaluje na akékoľvek koľajnice a je ideálny pre projekty kde počítate so zmenami rozloženia nábytku či iného vybavenia.

Zobraziť novinku

Škriatkovo kúzlo – zimná hra v Trnave

Trnava sa počas zimy stala inšpiráciou pre viaceré mestá. Pripravila predvianočný darček a spustilo hru, v ktorej bolo potrebné nájsť škriatkovi domov a my sme toho boli súčasťou.

Zobraziť novinku

Osvetlenie kaštieľa a záhrady na LESTIVALE

Pri príležitosti druhého ročníka rodinného festivalu LESTIVAL sme osvetlili Kaštieľ a monumenty v rozľahlom parku v Dolnej Krupej.

Zobraziť novinku

Radi Vás uvidíme na výstave NaB 2019 v Nitre

Predstavujeme Vám novinky z dielne slovenského výrobcu Trilum. Nové závesné svietidlá spolu s peknými stojanovými lampami z dreva pekne vyniknú v nejedenom interiéri.

Zobraziť novinku

LEDCO na výstave Nábytok a bývanie 2018 v Nitre

Vsadili sme na eleganciu a nikdy nestarnúce čarov dreva. Veľké a výkonné LED svietidlá z dreva sme doplnili architektonickým osvetlením TRILUM Arch.

Zobraziť novinku

LED modul pre podsvietenie veľkých plôch – Barrisol, PMMA, Onyx

Maticový (rastrový) LED osvetľovací systém LED Matrix® je novinkou spoločnosti LEDCO s.r.o. Ide o novo vyvinutý LED modul spolu s príslušenstvom, ktorý má slúžiť pre podsvietenie veľkých plôch alebo dlhých línií.Veľkými plochami sa myslí napríklad celý strop v obývačke či obchodnom priestore, dekoračná stena vo vstupnej hale, galérii či chodbe. Veľa takto osvetľovaných priestorov využíva […]

Zobraziť novinku

Výstava Dominika Cibulková

LEDCO Vás srdečne pozýva na výstavu o slovenskej tenistke Dominike Cibulkovej. Ako prvá slovenka v histórii sa prebojovala do finále Australian Open v Melbourne. Keďže má za sebou ďalšie úspechy v turnaji WTA v Acapulcu, v Moskve a v Stanforde, právom sa umiestnila v ankete Športovec roka 2014 na 3 mieste. Slovenská tenistka vám ukáže […]

Zobraziť novinku

Nábytok a bývanie 2016 v Nitre

  Pokračovanie úspešnej série výstavného maratónu na veľtrhu Nábytok a Bývanie v Nitre 2016. Je to medzinárodný veľtrh bývania, dizajnu a architektúry, kde sme priniesli kúsok prírody spojenú so svetlom. Svoju zaslúženú premiéru tu malo výnimočné zapustené drevené svietidlo woodLED Tilt, ktoré budilo nemalú pozornosť u laickej i odbornej verejnosti. Jeho variabilita náklonu alebo zapustenia dáva zákazníkovi mnoho možností ako […]

Zobraziť novinku