+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

LED Linear

LED Linear je sofistikovaný osvetľovací systém pre priemyselné haly, sklady či obchodné prevádzky. Flexibilné riešenie zahŕňajúce kabeláž, batériové núdzové zdroje, stmievateľné LED s rôzne vyžarovacie charakteristiky.

Zobraziť novinku

DEKO

Katalóg LED svietidiel DEKO Light Impressions. Široká ponuka interiérových a najmä exteriérových svietidiel. Rôzne nástenné, stropné, závesné svietidlá do exteriéru, interiéru, záhrad či fontán.

Zobraziť novinku

THORLUX

Svietidlá Thorlux sa vyrábajú od roku 1936. Vysoko kvalitné a spoľahlivé LED priemyselné, kancelárske, pouličné a núdzové svietidlá. Ideálne pre nemocnice a školy.

Zobraziť novinku

BEGHELLI smart

Núdzové a priemyselné svietidlá BEGHELLI rôznych typov, či už do bežných interiérov alebo do extrémne náročných podmienok. Smart osvetlenie s automatickým prispôsobovaním sa jasu.

Zobraziť novinku

OMS

Svietidlá pre kanceláriu, obchodné priestory a výrobné haly. OMS závesné, líniové, kazetové a priemyselné LED svietidlá. Vyrobené na slovensku.

Zobraziť novinku

PHILIPS CoreLine

Katalóg technických svietidiel PHILIPS CoreLine vhodných do kancelárií, obchodných priestorov, priemyslu či škôl. Ľahký spôsob prechodu na LED osvetlenie.

Zobraziť novinku

SLV

SLV ponúka široký sortiment osvetľovacích systémov od DALI až po kinetické a nabíjateľné vonkajšie svetlá, ktoré dotvárajú skvelú atmosféru vašej záhrady.

Zobraziť novinku

TRILUX

TRILUX katalóg technických svietidiel. Ponúka ideálne svietidlá pre Vašu kanceláriu, obchod či skladový alebo výrobný priestor.

Zobraziť novinku