Covid 19

Vážení zákazníci, naďalej pracujeme na 100% 🙂 Naše spoločné stretnutia môžeme absolvovať online, alebo aj priamo u nás na showroome. Pri návšteve platia všetky hygienické nariadenia a vstup je dovolený len s chránenými dýchacími cestami.
Využite taktiež bezpečný nákup z pohodlia domova cez náš internetový obchod.

+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

THORLUX

Svietidlá Thorlux sa vyrábajú od roku 1936. Vysoko kvalitné a spoľahlivé LED priemyselné, kancelárske, pouličné a núdzové svietidlá. Ideálne pre nemocnice a školy.

Zobraziť novinku

ARES

Ares sa zaviazala dodržiavať vývoj v sektore vonkajšieho osvetlenia, ponúka inovatívne, vysoko kvalitné svietidlá vyrobené z ušľachtilých materiálov.

Zobraziť novinku

OMS

Svietidlá pre kanceláriu, obchodné priestory a výrobné haly. OMS závesné, líniové, kazetové a priemyselné LED svietidlá. Vyrobené na slovensku.

Zobraziť novinku

PHILIPS CoreLine

Katalóg technických svietidiel PHILIPS CoreLine vhodných do kancelárií, obchodných priestorov, priemyslu či škôl. Ľahký spôsob prechodu na LED osvetlenie.

Zobraziť novinku

SLV

SLV ponúka široký sortiment osvetľovacích systémov od DALI až po kinetické a nabíjateľné vonkajšie svetlá, ktoré dotvárajú skvelú atmosféru vašej záhrady.

Zobraziť novinku

TRILUX

TRILUX katalóg technických svietidiel. Ponúka ideálne svietidlá pre Vašu kanceláriu, obchod či skladový alebo výrobný priestor.

Zobraziť novinku