+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Deltalight

Katalóg moderných svietidiel “trendsetter” belgickej značky Deltalight. Všetky interne vyrábané dizajny, prvýkrát predstavené v štúdiu Delta Light v Miláne.

Zobraziť novinku

Led2

Svietidlá Led2 spájajú práve kvalitu s výbornými technickými parametrami a dostupnou cenou, vďaka čomu sú naozaj zaujímavou možnosťou osvetlenia interiérov.

Zobraziť novinku

PHILIPS home

Philips ponúka od podlahových a nástenných svietidiel až po stropné závesné svietidlá a stolné lampy. Značkové svietidlá poskytujú dokonalé osvetlenie pre Váš domov.

Zobraziť novinku

FARO

Viac ako 60 rokov sa vo FARO tím horlivých a nadšených profesionálnych ľudí snaží vyrábať svietidlá s vysokými štandardmi kvality.

Zobraziť novinku

DEKO

Katalóg LED svietidiel DEKO Light Impressions. Široká ponuka interiérových a najmä exteriérových svietidiel. Rôzne nástenné, stropné, závesné svietidlá do exteriéru, interiéru, záhrad či fontán.

Zobraziť novinku

LUXERA

LUXERA ponúka estetické, funkčné, klasické aj inovatívne svietidlá, ekologické svetelné zdroje, aj komplexné riešenia osvetlenia interiérov a exteriérov.

Zobraziť novinku

BEGHELLI smart

Núdzové a priemyselné svietidlá BEGHELLI rôznych typov, či už do bežných interiérov alebo do extrémne náročných podmienok. Smart osvetlenie s automatickým prispôsobovaním sa jasu.

Zobraziť novinku

THORLUX

Svietidlá Thorlux sa vyrábajú od roku 1936. Vysoko kvalitné a spoľahlivé LED priemyselné, kancelárske, pouličné a núdzové svietidlá. Ideálne pre nemocnice a školy.

Zobraziť novinku

ACB

Katalóg svitidiel odráža širokú škálu trendov. Kúpeľňa, technické, kontraktné, vonkajšie, vnútorné a fluorescenčné poskytuje riešenia najrôznejším potrebám.

Zobraziť novinku

ARES

Ares sa zaviazala dodržiavať vývoj v sektore vonkajšieho osvetlenia, ponúka inovatívne, vysoko kvalitné svietidlá vyrobené z ušľachtilých materiálov.

Zobraziť novinku