Covid 19

Vážení zákazníci, naďalej pracujeme na 100% 🙂 Naše spoločné stretnutia môžeme absolvovať online, alebo aj priamo u nás na showroome. Pri návšteve platia všetky hygienické nariadenia a vstup je dovolený len s chránenými dýchacími cestami.
Využite taktiež bezpečný nákup z pohodlia domova cez náš internetový obchod.

+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

STUDIO ITALIA DESIGN

Studio Italia Design je od roku 1950 popredným dizajnérom a výrobcom moderných svietidiel. So sídlom v talianskych Benátkach vykazujú najvyššiu kvalitu a dizajnové štandardy a stelesňujú prestížnu značku „Made in Italy“. Používajú iba tie najkvalitnejšie materiály, ako sú napríklad ručne fúkané sklenené difúzory vyrobené v Murane, ktoré sa potom kombinujú s nerezovými, mosadznými a hliníkovými doplnkami v rôznych prevedeniach.

Neustále vyvíjajú svietidlá na mieru, ktoré predstavujú ideálnu zmes kvality, formy, funkcie a najmodernejších technológií. Vďaka týmto vlastnostiam sú neustále v službách svetoznámych architektov, inžinierov a dizajnérov. Produkty Studio Italia Design sú k dispozícii vo viac ako 90 krajinách vďaka mnohým schopným a spoľahlivým partnerom.