+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

MASIERO DIMORE

Ako je to často v talianskej výrobe, MASIERO je rodinný podnik zaoberajúci sa výrobou svietidiel. Spoločnosť bola založená v roku 1981 ako Emme Pi Light a v roku 2005 prevzala meno MASIERO, keď sa k nej pripojili Enrico Maria Masiero, syn zakladateľov spoločnosti Paolo Masiero a Marilena Pellizzato. Oficiálny debut bol v roku 2009.

Sortiment spoločnosti sa točí okolo lustrov „Maria Teresa“ typických pre benátsku tradíciu. Sklenené ramená vo všetkých svojich tvaroch a farbách, najmä v exteriéri zbierky DRYLIGHT a nového, modulárneho projektu RAQAM Marca Sadlera, sa neustále vyvíjajú z hľadiska technológie a strojárstva.

Inovatívna technológia spoločnosti MASIERO je chránená medzinárodnými patentmi pokrývajúcimi najnovší vývoj v oblasti domácej automatizácie a svetelných zdrojov a ich využitie v inovatívnych nových výrobkoch osvetlenia.

Inovácie MASIERO kombinujú dekoratívne a technické vlastnosti rovnako ako architektonické osvetlenie. A slúžia vnútorným a vonkajším trhom. V roku 2014 Enrico Maria Masiero venovala špecifickú divíziu spoločnosti projektom vonkajšieho osvetlenia
založených na najnovšom vývoji.