+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

LED Linear

LED Linear od LEDCO s.r.p. je sofistikovaný osvetľovací systém pre priemyselné haly, sklady či obchodné prevádzky. Flexibilné riešenie zahŕňajúce kabeláž, batériové núdzové zdroje, stmievateľné LED s rôzne vyžarovacie charakteristiky.

Inteligentným riadením osvetlenia môžete ušetriť viac energie, ako len prechodom na samotnú LED technológiu.

LED svietidlá ponúkajú viac ako 40%-nú úsporu energie v porovnaní s bežnými svetelnými zdrojmi a ich životnosť je viac ako 50000 hodín svietenia. Je to približne 5-násobok životnosti tradičných lámp.

Flexibilita je jednou z kľúčových požiadaviek automobilového priemyslu, skladových či obchodných priestorov. S naším lineárnym systémom sa viete
veľmi rýchlo prispôsobiť novým priestorovým alebo funkčným požiadavkám. Povrch celého systému je veľmi málo členitý, bez zbytočných drážok, čo zaručuje jednoduché a dôkladné čistenie. Účinné LED svietidlá generujú relatívne málo tepla v porovnaní s konvenčným osvetlením, čím šetria aj náklady na chladenie a zbytočne neprehrievajú priestory. Svietidlá sú konštrukčne navrhnuté podľa noriem pre potravinársky priemysel, čiže bez obsahu sklenených častí a bez možnosti svojvoľného uvoľnenia komponentov.

Použité v projektoch