Covid 19

Vážení zákazníci, naďalej pracujeme na 100% 🙂 Naše spoločné stretnutia môžeme absolvovať online, alebo aj priamo u nás na showroome. Pri návšteve platia všetky hygienické nariadenia a vstup je dovolený len s chránenými dýchacími cestami.
Využite taktiež bezpečný nákup z pohodlia domova cez náš internetový obchod.

+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

COLORS

HUACAI OPTO-ELECTRONICS CO., založená v roku 2008, je technologicky vyspelá spoločnosť špecializujúca sa na LED osvetlenie.

Pod značkou „COLORS“ sa špecializuje výhradne na riešenia lineárneho LED osvetlenia, kde je cieľom byť najvplyvnejšou a najinovatívnejšou značkou tohto typu. COLORS trvá na svojom nezávislom výskume a vývoji, ako aj na nezávislej správe práv duševného vlastníctva. Po vybudovaní vyspelého a stabilného systému vývoja produktov, systému kontroly kvality, výrobného dodávateľského reťazca, celosvetových predajných tímov a obchodných zástupcov.

COLORS sa zameriava aj na budúci inteligentný obchodný režim zameraný na vybudovanie sieťového informačného systému na poskytovanie flexibilne prispôsobených produktov a služieb pre našich zákazníkov.

Flexibilné LED pásy, silikónové vodeodolné „NEON Flex“ osvetlenie a rôzne modulárne lištové riešenia sú trendsetterom v tejto oblasti.

Spoločnosť LEDCO s.r.o. je výhradným distribútorom značky COLORS.