Covid 19

Vážení zákazníci, naďalej pracujeme na 100% 🙂 Naše spoločné stretnutia môžeme absolvovať online, alebo aj priamo u nás na showroome. Pri návšteve platia všetky hygienické nariadenia a vstup je dovolený len s chránenými dýchacími cestami.
Využite taktiež bezpečný nákup z pohodlia domova cez náš internetový obchod.

+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

BROKIS

Česká značka prémiového osvetlenia Brokis predstavuje syntézu vynikajúceho dizajnu, vynikajúcej kvality a pozoruhodného ručného spracovania českých sklárskych remeselníkov.

Originálne kolekcie osvetlenia BROKIS, ktoré boli navrhnuté renomovanými českými a zahraničnými dizajnérmi, si stále získali medzinárodné ocenenie a uznanie. Spoločnosť kombinuje ručne fúkané sklo s inými rafinovanými materiálmi, ako je drevo a ručne lisovaný kov, do výrazných svetelných kompozícií, ktoré posúvajú hranice súčasného dizajnu.

Portfólio obsahuje moderné funkčné svietidlá, ozdobné predmety a jedinečné riešenia osvetlenia pre architektov a návrhárov interiérov. Vďaka svojim veľkokapacitným výrobným zariadeniam založeným na viac ako dvestoročnej histórie môže spoločnosť experimentovať a vyvíjať inovatívne materiály, techniky a technológie a ponúkať na mieru šité svetelné riešenia.