+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

BEGHELLI smart

Núdzové a priemyselné svietidlá BEGHELLI rôznych typov, či už do bežných interiérov alebo do extrémne náročných podmienok. Smart osvetlenie s automatickým prispôsobovaním sa jasu.

Spoločnosť bola založená v roku 1982 Gian Pietro Beghellim, BEGHELLI Group je v Taliansku a Európe jednotkou na trhu s núdzovým osvetlením. Skupina BEGHELLI pôsobí tiež v oblastiach energeticky úsporného osvetlenia, elektronických systémov pre domácu i priemyselnú bezpečnosť a výrobu fotovoltaickej elektriny. Vedenie spoločnosti BEGHELLI je založené na schopnosti porozumieť požiadavkám trhu; vďaka investíciám vložených do kvality a samotnej značky, je BEGHELLI známe medzi 92,2% talianskej populácie (zdroj prieskum Doxa) – povedomie o skupine predstavuje záruku úspechu na trhu s núdzovým osvetlením. Spoločnosť bola založená v roku 1982 Gian Pietro Beghellim, BEGHELLI Group je v Taliansku a Európe jednotkou.

Výskum a vývoj je pre skupinu BEGHELLI nevyhnutnosťou, ktorá jej zaisťuje obrovské investície do rozvoja technologicky inovatívnych produktov, a to ako z hľadiska funkčných, tak konštrukčných vlastností. Výskumná činnosť, ktoré sa trvale venuje 15% zamestnancov spoločnosti, sa vykonáva v laboratóriách a experimentálnych centier skupiny BEGHELLI, ktoré sa starajú aj o návrh, konštrukciu, testovanie a certifikáciu jednotlivých výrobkov.