Covid 19

Vážení zákazníci, naďalej pracujeme na 100% 🙂 Naše spoločné stretnutia môžeme absolvovať online, alebo aj priamo u nás na showroome. Pri návšteve platia všetky hygienické nariadenia a vstup je dovolený len s chránenými dýchacími cestami.
Využite taktiež bezpečný nákup z pohodlia domova cez náš internetový obchod.

+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

ARES

Katalóg exteriérových svietidiel ARES

Spoločnosť Ares, založená v roku 1994 v Bernareggio (v provincii Monza a Brianza, Taliansko), vznikla prirodzeným vývojom z existujúcej výrobnej spoločnosti exteriérových svietidiel na medzinárodnom trhu od roku 1980.

Ares sa od začiatku zaviazala dodržiavať stály vývoj v sektore vonkajšieho osvetlenia, kde ponúka inovatívne, vysoko kvalitné a sofistikované produkty osvetlenia vyrobené z ušľachtilých materiálov vrátane hliníka, nehrdzavejúcej ocele a skla.

Každé stvorenie je výzvou: porozumenie, analýza a projektovanie na dosiahnutie harmónie a fúzie štruktúry, svetla, architektúry a prostredia.
Spoločnosť Ares čoskoro rozpoznala potenciál zdrojov svetla LED s cieľom ponúknuť svietidlá s vysokou účinnosťou, zníženou spotrebou energie a s neustálym zameraním na ochranu životného prostredia.