+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Modern LED lighting in an outpatient clinic

In cooperation with LIVING LIGHT, spol. s r. o. we implemented the lighting of the gynecological outpatient clinic. During the reconstruction of the outpatient clinic, the main focus was on patients to feel comfortable in contrast to the outdated areas of our medical facilities. The interior was complemented by wood, which gave the ambulance a bit of a homely atmosphere.

  • Project: LIVING LIGHT, spol. s r.o.
  • Implementing body: LEDCO s.r.o.
  • Date of implementation: 2019

Rovnako sme chceli vytvoriť príjemnú atmosféru aj kvalitným osvetlením. Veľké okná prispievajú výraznou mierou k osvetleniu interiéru. Vzhľadom na počasie a pracovnú hodinu je vždy iná požiadavka na úroveň umelého osvetlenia. Preto sme volili stmievateľné LED svietidlá pri ktorých si doktor nastaví požadovanú úroveň osvetlenia vzhľadom na dané podmienky. Napríklad pri vyšetreniach ultrazvukom potrebuje lekár v ambulancii relatívne slabú úroveň osvetlenia, ale nie tmu. Preto sa DALI stmievateľné svietidlá perfektne hodia pre tento účel.

Biele LED línie nenápadne zapadnú do čistého priestoru ambulancie a jednoduchý tvar umožňuje ich ľahké čistenie. Použité OSRAM LED moduly s vysokým indexom farebného podania a nepriame osvetlenie (smerom k stropu) len pridávajú na kvalite osvetlenia.

Ďakujeme ambulancii DECKOV s.r.o. za prejavenú dôveru.

Used in the project