Drevené svietidlá na výstave v Nitre

Štvrtý ročník veľtrhu Nábytok a Bývanie sa niesol v duchu nadčasového dizajnu a architektúry. Naša spoločnosť si pripravila pre túto výstavu skvostnú novinku v podobe drevených svietidiel rady woodLED. Základom predstavenej zostavy boli stropné svietidlá woodLED SQUARE v troch veľkostiach. (600×600, 900×900, 1200×1200) Drevené svietidlá používajú ako svetelný zdroj LED technológiu s účinnosťou až 140lm/W. Svietidlá ponúkajú plnú kompatibilitu pre riadenie intenzity svetelného výkonu s podporou signálu 1-10V, DALI, DMX, RF a WiFi. Samozrejmosťou je výber rôznych drevených dýh, prípadne iných farebných odtieňov nanášané lakovaním.
Ďalšou novinkou v rade woodLED boli prisadené bodové svietidlá woodLED CUBE3 ktoré ponúkajú variabilné natáčanie svetelných lúčov a tým možnosť akcentovať rôzne časti osvetlovaného priestoru. Uvedené svietidlá dopĺňa rodina zapustených bezrámikových LED svietidiel, kde hlavnou črtou je čistota  prevedenia.
Z líniových osvetlení sme predstavili ultra tenký ALU profil zafrézovaný do sadrokartónu bez akéhokoľvek prekrytia. Je to možné vďaka využitiu technológie Easyboard od spoločnosti Drycon.
Na expozícii sa podieľala aj prestížna značka Deltalight, ktorá nám ponúkla rôzne typy svietidiel, ako napríklad už viackrát ocenené svietidlá Forty, Vision a Tweeter.
LEDCO s.r.o.
Svietidlá si môžete objednať na Kúpiť svietidlá WoodLED
3D modely na stiahnutie nájdete priamo ku každému produktu na stránke http://trilum.eu/produkty/