+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Moderní LED osvětlení v ambulanci

Ve spolupráci se společností LIVING LIGHT, spol. s r.o. jsme realizovali osvětlení gynekologické ambulance. Při rekonstrukci ambulance se myslelo především na pacienty, aby se cítili příjemně na rozdíl od zastaralých prostor našich zdravotnických zařízení. Interiér byl doplněn o dřevo, které dodalo ambulanci kousek domácí atmosféry.

  • Projekt: LIVING LIGHT, spol. s r.o.
  • Realizátor: LEDCO s.r.o.
  • Datum realizace: 2019

Rovnako sme chceli vytvoriť príjemnú atmosféru aj kvalitným osvetlením. Veľké okná prispievajú výraznou mierou k osvetleniu interiéru. Vzhľadom na počasie a pracovnú hodinu je vždy iná požiadavka na úroveň umelého osvetlenia. Preto sme volili stmievateľné LED svietidlá pri ktorých si doktor nastaví požadovanú úroveň osvetlenia vzhľadom na dané podmienky. Napríklad pri vyšetreniach ultrazvukom potrebuje lekár v ambulancii relatívne slabú úroveň osvetlenia, ale nie tmu. Preto sa DALI stmievateľné svietidlá perfektne hodia pre tento účel.

Biele LED línie nenápadne zapadnú do čistého priestoru ambulancie a jednoduchý tvar umožňuje ich ľahké čistenie. Použité OSRAM LED moduly s vysokým indexom farebného podania a nepriame osvetlenie (smerom k stropu) len pridávajú na kvalite osvetlenia.

Ďakujeme ambulancii DECKOV s.r.o. za prejavenú dôveru.

V projektu použité