Priemyselné osvetlenie s CREE LED a variabilnou optikou

Priemyselné osvetlenie s CREE LED a variabilnou optikou

 
Priemyselné osvetlenie LED od spoločnosti LEDCO s.r.o. využíva kvalitné CREE XM-L LED čipy a spoľahlivé napájacie zdroje MeanWell série HLG.
Kombináciou najkvalitnejších komponentov a prepracovanej konštrukcie je k dispozícii priemyselné LED svietidlo vhodné do exteriéru, výrobných hál, či pre osvetlenie rôznych športovísk a verejných priestranstiev.
LED reflektor do priemyslu s CREE LED a variabilnou optikou
Robustná hliníková konštrukcia zabezpečuje spoľahlivé odvádzanie teploty od LED čipov, a tým zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť samotných čipov. Pokles svietivosti L90 >40000h, čo znamená že pri prekročení doby svietenia 40000h poklesne svetelný tok o 10% oproti nominálnemu stavu (novému LED čipu). Štandardne sa pri svietidlách uvádza hodnota pri L70, čo znamená dobu svietenia pri poklese 30%. V prípade reflektorov LEDCO garantujeme prísnejšie hodnoty.
 
Ďalším dôležitým parametrom spoľahlivého LED svietidla je použitý napájací zdroj. V našich priemyselných svietidlách sú použité napájazie zdroje MeanWell série HLG, ktoré patria k špičke na trhu LED zdrojov a vyznačujú sa výbornou účinnosťou a dlhou životnosťou.
Napájací zdroj MeanWell HLG pre LED priemyselné svietidlá
 
Reflektor je osadený optikou od spoločnosti LEDIL a ponúka rôzne charakteristiky vyžarovaného svetla.
Štandardne dodávame svietidlá s dvoma typmi optík. Veľmi úzka optika s vrcholovým uhlom vyžarovacieho kužeľa cca 38° a s úzkou optikou s vrcholovým uhlom cca 60°. Pre špeciálne prípady je možné vyrobiť série s neštandardným typom optík.
LED optika LEDIL - Pre osvetlenie z veľkých výšok alebo do úzkych priestorov sú vhodné úzke/ostré vyžarovacie charakteristiky napr. 30°, prípadne 60°.LED optika LEDIL - Pre osvetlenie z veľkých výšok alebo do úzkych priestorov sú vhodné úzke/ostré vyžarovacie charakteristiky napr. 30°, prípadne 60°.
LED optika LEDIL - Pre osvetlenie z veľkých výšok alebo do úzkych priestorov sú vhodné úzke/ostré vyžarovacie charakteristiky napr. 30°, prípadne 60°.
LED optika LEDIL - Pre osvetlenie z veľkých výšok alebo do úzkych priestorov sú vhodné úzke/ostré vyžarovacie charakteristiky napr. 30°, prípadne 60°.
 
Pre osvetlenie z veľkých výšok alebo do úzkych priestorov sú vhodné úzke/ostré vyžarovacie charakteristiky.
Pre nižšie priestory je vhodné použiť svietidlá bez špeciálnej optiky, kde sa vyžarovací uhol pohybuje okolo 120°.
Priemyselné svietidlá LEDCO je možné stmievať analógovým signálom 1-10V prípadne digitálnym signálom DALI.
V spolupráci s dobre navrhnutým systémom riadenia intenzity osvetlenia a spínania svetelných bodov je možné dosiahnuť vynikajúce úspory energií a komfort pri obsluhe svetelnej inštalácie.