osvetlenie priemyselných a výrobných hál, závodov, skladov a exteriéru

Osvetlenie výrobných hál a pracovísk

Vo výrobných oblastiach musí svetlo v prvom rade umožňovať bezpečnú a bezchybnú prácu. Pre riešenie priemyselného osvetlenia to znamená, že základnou požiadavkou je dostatočná úroveň jasu s vysokou uniformitou a čo najmenším počtom odrazov a tieňov. Čím zložitejšia je úloha, tým je potreba vyššia intenzita a kvalita svetla.
osvetlenie priemyselných a výrobných hál, závodov, skladov a exteriéru
Okrem všeobecného osvetlenia si precízne práce vyžadujú špeciálne svietidlá, aby bolo možné bezproblémovo vykonať príslušný pracovný úkon.
Priemyselné svietidlá musia byť zároveň vhodné pre mimoriadne náročné prostredia vplyvom tepla, chladu, prachu alebo vlhkosti. Primerané triedy ochrany a materiály zabezpečujú primerané a dlhodobé použitie v priemyselných aplikáciách. Obzvlášť prísne predpisy platia v potravinárskom priemysle s vysokými hygienickými a kvalitatívnymi normami. Ponúkame Vám priemyselné osvetlenie spĺňajúce medzinárodné štandardy (IFS), s obzvlášť dobrým vykreslením farieb CRI a ochranou napríklad proti rozbitiu a triešteniu.
osvetlenie priemyselných a výrobných hál, závodov, skladov a exteriéru
Naša spoločnosť Vám ponúka profesionálne riešenia od renomovaného Britského výrobcu svietidiel THORLUX.
Prezrite si sekciu venovanú osvetleniu ľahkého priemyslu alebo ťažkého priemyslu s vyššími nárokmi na vplyvy prostredia.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.