osvetlenie predajne, obchodu, showroomu a butiku

Osvetlenie predajní, obchodov a butikov

Od malého butiku za rohom po veľké značkové maloobchody potrebujú výrazný charakter a štýl pre obchodný úspech. Osvetlenie
veľmi efektívne a štýlovo dotvára značku, jej nezameniteľnosť a pútavosť. Kreatívne dizajnové riešenia vytvárajú unikátnosť a vzbudzujú zvedavosť.
osvetlenie predajne, obchodu, showroomu a butiku
Automobilové showroomy sú veľkým lákadlom očí a pri veľkej konkurencii je potrebné nechať nádherné kúsky čo najlepšie vyniknúť a upútať zrak okoloidúceho.
osvetlenie predajne, obchodu, showroomu a butiku
Prvý pohľad do obchodu vás musí prinútiť vstúpiť alebo sa aspoň pokochať. Atraktívne osvetlenie výkladov výhodným spôsobom upúta na top produkty vašej značky. Napríklad bodové svetelné zdroje alebo dynamické akcentačné osvetlenie. Rovnako dôležitá je príjemná a priateľská svetelná atmosféra, ktorá priťahuje návštevníkov do obchodu, neoslňuje ich (čím skôr odplaší potencionálneho zákazníka) no zároveň pútavo pritiahne váš zrak na produkty ktoré žiaria farbami.
osvetlenie predajne, obchodu, showroomu a butiku
Pre butiky je charakteristická zmena častá zmena sortimentu a pozícií vystaveného tovaru. Vďaka flexibilným riešeniam osvetlenia viete zareagovať na všetky situácie bez akéhokoľvek zásahu technikov či nebodaj s potrebou nejakej prestavby osvetľovacieho systému.
osvetlenie predajne, obchodu, showroomu a butiku
Ideálne do predajní sú flexibilné track systémy, ktoré umožňujú variabilné posúvanie a výmenu jednotlivých svietidiel. Široká škála optických a svetelných vlastností splní aj tie najnáročnejšie požiadavky. Svietidlá ˇako posuniete, nasmerujete, zmeníte vyžarovací svetelný kužeľ, zareagujete pridaním osvetlenia po príchode zákazníka, vytvoríte variabilné svetelné scény alebo sa zahráte s farbami. Kreativite sa v tomto segmente medze nekladú.
Dôležitou súčasťou butikov sú prezliekacie kabínky, kde kvalita osvetlenia hrá veľkú úlohu. Tu konečne zákazník urobí najdôležitejšie rozhodnutie: Kúpiť? Áno alebo nie? Dôležité je najprirodzenejšie svetlo s veľmi dobrým a realistickým vykreslením farieb.
osvetlenie predajne, obchodu, showroomu a butiku
Farebné vlastnosti a kvalita osvetlenie je nie menej dôležitá pri potravinovom tovare, či už pri nasvietení pekárenských výrobkov, ovocia a zeleniny, rýb, či mäsových a mliečnych produktov. Každý typ čerstvého tovaru si pýta iný odtieň bieleho svetla, čím lepšie vynikne daný produkt a nepôsobí na pulte fádne.
Naša spoločnosť Vám ponúka profesionálne riešenia od renomovaného Britského výrobcu svietidiel THORLUX.
Prezrite si sekciu venovanú osvetleniu obchodov, butikov a showroomov.
Letáčik venovaný retailovému osvetlenie nájdete tu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.