led osvetlenie do predajni supermarketov regalov skladov uliciek

LED osvetlenie regálov v predajni

 
Lineárny osvetľovací systém od spoločnosti LEDCO s.r.o. je ideálne riešenie pre úsporné a elegantné LED osvetlenie regálov v predajni či sklade. Modulárny osvetľovací systém je  veľmi flexibilný, a ponúka viaceré výkonové varianty a širokú škálu optických modulov. Vďaka čomu sa hodí do každého priestoru, či už do nízkych regálových uličiek a chodieb, alebo do vysokých výrobných hál a skladových uličiek.
Vďaka veľmi úzkej optike dokáže nasvietiť priestor aj z výšky viac než 10m, čo ej veľmi neefektívne pri svietidlách bez optického prvku či reflektora. Naopak, pri nízkych priestoroch si situácia mnohokrát vyžaduje širokú vyžarovaciu charakteristiku svietidla. V takomto prípade ponúkame pre daný systém optické moduly so širokouhlou optikou, prípadne asymetrickou optikou.
Asymetrická optika je vhodná na osvetlenie predajne s relatívne nízkym stropom a uličkami s regálmi. Pri takýchto priestoroch je vhodné nasvietiť intenzívnejšie tovar na predajných regáloch ako podlahu v predajni. Špeciálny optický modul nasmeruje svetelné lúče do strán (na vystavený tovar) a s nižšou intenzitou aj na podlahu. Takto upúta predajca pozornosť zákazníka na vystavované výrobky než na podlahu predajne.

Na nasledujúcich simuláciách môžete vidieť, akú intenzitu je možné dosiahnuť na predajných pultoch pri použití líniových LED svietidiel s príkonom 45W a dĺžkou 1500mm s použitím obojstranne asymetrickej optiky.

Optický difúzor je možné na LED svietidlách vymeniť, a tým zmeniť spôsob vyžarovania samotného svietidla. Svetlo jednoducho nasmerujete tam, kde je potreba. Neplaťte za jalové svetlo, a využite ho iba tam, kde je potreba.