osvetlenie kancelárskych priestorov a pracovísk

Kancelárske osvetlenie

Správne osvetlenie kancelárie vytvára priateľskú, príjemnú atmosféru a má pozitívny vplyv na pohodu a pracovné metódy zamestnancov. Najmä pri práci s počítačmi sú oči pod neustálym stresom. Rovnomerné osvetlenie v kombinácii s nízkym oslnením chráni zamestnancov pred rýchlou únavou a stratou koncentrácie.
osvetlenie kancelárskych priestorov a pracovísk
Na neustály pohyb zamestnancov ako aj využívanie iba niektorých častí kancelárií v danom čase je vhodné reagovať inteligentným osvetlením, pri ktorom ušetríte náklady na spotrebované energie ako aj zvýšite komfort a koncentráciu zamestnancov. Využívajte umelé svetlo iba tam, kde je skutočne treba, v prípade dostatočného prirodzeného denného svetla neplytvajte elektrickou energiu a jednoducho siahnite po inteligentom systéme, ktorý Vám vďaka senzorom pohybu a okolitého svitu reaguje na dané podmienky a zabezpečí osvetlenie aké je práve potreba.
osvetlenie kancelárskych priestorov a pracovísk
Moderné kancelárske osvetlenie dokáže reprodukovať zmeny denného svetla počas dňa. Svietidlá dokážu meniť intenzitu svetla a farebnú teplotu, čím priaznivo ovplyvňujú hormóny v tele, ktoré sú zodpovedné za bdelosť a koncentráciu ľudského organizmu. Takéto osvetlenie už presahuje kvalitatívne požiadavky dané normou, ale čo by ste neurobili pre pracovnú pohodu a následný výkon pracovníkov.
Naša spoločnosť Vám ponúka profesionálne riešenia od renomovaného Britského výrobcu svietidiel THORLUX.
Prezrite si sekciu venovanú kancelárskemu osvetleniu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.