Hliníkové profily pre LED

Hliníkové profily pre LED pásy a pevné moduly. Vhodným doplnkom k LED pásom a LED modulom sú hliníkové profily spolu s plastovým difúzorom (rozptyľovacím krytom). Z líšt sa dajú veľmi jednoducho vytvoriť svietidlá prispôsobené na mieru konkrétnej aplikácii.
Hliníkový profil slúži nielen na dekoračné a ochranné účely, ale zabezpečuje aj odvod tepla z LED modulov a pásov do okolitého prostredia. Vhodnou kombináciu je tým zabezpečený bezproblémová a dlhá životnosť LED diód a ich farebná stálosť.

led-profil-pouzitie-inspiracia-osvetlenie-02 led-profil-pouzitie-inspiracia-osvetlenie-10 led-profil-pouzitie-inspiracia-osvetlenie-28 led-profil-pouzitie-inspiracia-osvetlenie-15 led-profil-pouzitie-inspiracia-osvetlenie-31 led-profil-pouzitie-inspiracia-osvetlenie-04

LED lišta sa nareže podľa potreby na ľubovoľne dlhé časti a a tvary. Osádza sa napríklad nad kuchynské linky, do šatníkov, do dlažieb a obkladov, vitrín, alebo ako prechodové profily. Bez problémov sa dá LED profil zapustiť do drážok či sadrokartónu a tým efektne osvetliť interiér.
Závesné líniové svietidlo s dĺžkou napríklad 10m, či dlhá svietiaca dekoračná linka popri stene, podsvietené schody či reklamné nápisy. Pre takéto aplikácie sú predurčené LED profily.
https://shop.ledco.sk/hlinikove-led-profily/