+421 948 708 008
ledco@ledco.sk

Osvetlenie predajní, obchodov a butikov

Od malého butiku za rohom po veľké značkové maloobchody potrebujú výrazný charakter a štýl pre obchodný úspech. Osvetlenie veľmi efektívne a štýlovo dotvára značku, jej nezameniteľnosť a pútavosť. Kreatívne dizajnové riešenia vytvárajú unikátnosť a vzbudzujú zvedavosť.

Zobraziť novinku

Osvetlenie výrobných hál a pracovísk

Vo výrobných oblastiach musí svetlo v prvom rade umožňovať bezpečnú a bezchybnú prácu. Pre riešenie priemyselného osvetlenia to znamená, že základnou požiadavkou je dostatočná úroveň jasu s vysokou uniformitou a čo najmenším počtom odrazov a tieňov.

Zobraziť novinku

Osvetlenie vo vzdelávacích zariadeniach

Cieľom dobrého osvetlenia v školách, či už umelého alebo prirodzeného, nie je len poskytnúť dostatok osvetlenia, ktoré by používateľom umožnilo vykonávať potrebné úlohy, ale aj prispievať k šťastiu a pohode študentov i učiteľov.

Zobraziť novinku

Osvetlenie regálov a skladových priestorov

V skladoch musí byť každý priestor dobre využitý. To vedie k úzkym uličkám s niekedy veľmi vysokými policami na oboch stranách. Nie je pochýb o tom, že výškové regály sú praktické a ekonomické, ale je ťažké ich rovnomerne osvetliť.

Zobraziť novinku

Osvetlenie v zdravotníckych zariadeniach

Vhodný návrh osvetlenia spolu so správnym výberom svietidiel je nevyhnutný pre vytvorenie prostredia, ktoré napomôže k uzdraveniu pacienta.

Zobraziť novinku

Kancelárske osvetlenie

Správne osvetlenie kancelárie vytvára priateľskú, príjemnú atmosféru a má pozitívny vplyv na pohodu a pracovné metódy zamestnancov. Najmä pri práci s počítačmi sú oči pod neustálym stresom.

Zobraziť novinku

LED osvetlenie regálov v predajni

 Lineárny osvetľovací systém od spoločnosti LEDCO s.r.o. je ideálne riešenie pre úsporné a elegantné LED osvetlenie regálov v predajni či sklade. Modulárny osvetľovací systém je  veľmi flexibilný, a ponúka viaceré výkonové varianty a širokú škálu optických modulov. Vďaka čomu sa hodí do každého priestoru, či už do nízkych regálových uličiek a chodieb, alebo do vysokých […]

Zobraziť novinku

Priemyselné osvetlenie s CREE LED a variabilnou optikou

  Priemyselné osvetlenie LED od spoločnosti LEDCO s.r.o. využíva kvalitné CREE XM-L LED čipy a spoľahlivé napájacie zdroje MeanWell série HLG. Kombináciou najkvalitnejších komponentov a prepracovanej konštrukcie je k dispozícii priemyselné LED svietidlo vhodné do exteriéru, výrobných hál, či pre osvetlenie rôznych športovísk a verejných priestranstiev. Robustná hliníková konštrukcia zabezpečuje spoľahlivé odvádzanie teploty od LED […]

Zobraziť novinku

LED trubice – úsporná alternatíva za lineárne žiarivky

LED trubice sú určené na priamu výmenu zastaraných neónov (lineárnych žiariviek) za energeticky úspornejšie LED svietidlá s dlhou životnosťou. Vhodné sú najme do priestorov s veľmi dlhou dobou svietenia, prípadne do spínaných okruhov, kde prinášajú nemalé zníženie prevádzkových nákladov. Ideálne do priemyselných hál, krytých parkovacích plôch, obchodných a kancelárskych priestorov a iných.   Po výmene […]

Zobraziť novinku

Verejné a pouličné LED osvetlenie

Spoločnosť LEDCO s.r.o. sa venuje návrhom a realizácii pouličného i verejného osvetlenia s progresívnou a flexibilnou LED technológiu, prípadne s použitím výbojových svetelných zdrojov. Zameriavame sa predovšetkým na hospodárnu prevádzku a rýchlu návratnosť projektov verejného osvetlenia. Z pouličných svietidiel preferujeme najmä osvedčené značky ako sú Philips, General Electrics, Lumenia, OMS, … Pri LED pouličnom osvetlení […]

Zobraziť novinku